KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9132013
nr 913 2013
Bent Holstein
(f. 1942), Danmark
Etsning, Bent Holstein (f. 1942), 52/100, signerad 82, bladets mått: 57x49
Bent Holstein, dansk målare född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 september 2014
kl 20:24:17
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr